OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyżjszym poziomie w tym w sposób dostosowany do indywdualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej 'Polityce Cookies'.

Dane adresowe

Polskie Towarzystwo Urologiczne

ul. Łowicka 19
02-574 Warszawa
NIP : 526-10-53-127

 

 

Prezes PTU
Piotr Chłosta

e-mail:  piotr.chlosta@uj.edu.pl

 

Dyrektor Biura PTU

Iwona Sribniak

e-mail: kongresptu@ptu.net.pl
Tel. 22 845 69 18

 

Sekretariat

Małgorzata Eychler
Tel. 22 845 69 19
Fax 22 845 69 10
e-mail: sekretariat@ptu.net.pl

 

Biuro Kongresowe PTU
Dyrektor - Iwona Sribniak
e-mail: kongresptu@ptu.net.pl
Tel. 22 845 69 18

Asystentka – Iga Mańk-Kowalska
e-mail: biuro@ptu.net.pl

tel. (0) 601 91 92 71

 

Biuro CME-CPD
Project Manager – Ela Ziółkowska
Tel. 22 845 69 16
e-mail: cmecpd@ptu.net.pl

 

Biuro Wydawnicze PTU
Redaktor naczelny Central European Journal of Urology – Tomasz Drewa
Redaktor Central European Journal of Urology - Augustyn Szczawiński
Tel. 22 845 69 17, 512 673 307 
e-mail: augustyn@ptu.net.pl

www.ceju.online

 

Redaktor naczelny Przeglądu Urologicznego – Zbigniew Wolski
Redaktor Przeglądu Urologicznego – Irena Komorowska

Tel. 22 845 69 17

e-mail: irena.komorowska@ptu.net.pl

www.przegląd-urologiczny.pl

 

Reklama/Media PTU
Magdalena Tyburczy

e-mail: m.tyburczy@ptu.net.pl

            socialmedia@ptu.net.pl

 

 

Uaktualnianie danych osobowych
e-mail: baza@ptu.net.pl

 

Księgowość
Beata Lenart
e-mail: b.lenart@kancelarialenart.pl

 

NUMERY KONT

PEKAO S.A. V ODDZIAŁ W WARSZAWIE
97 1240 1066 1111 0000 0006 0189 (konto podstawowe)

39 1240 1066 1111 0000 0022 1186 (składki członkowskie)

76 1240 1066 1111 0000 0022 1199 (Biuro Kongresowe PTU)

46 1240 1066 1111 0010 0875 9257 (Biuro Wydawnicze PTU)