Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:13) in /head.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:13) in /head.php on line 2
Polskie Towarzystwo Urologiczne
OK

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyżjszym poziomie w tym w sposób dostosowany do indywdualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej 'Polityce Cookies'.

Lista członków FEBU

Lista osób, które uzyskały tytuł „Fellow of European Board of Urology” 

 

Ÿ Rok 1998

 

  1. Rościsław Bielecki – Białystok
  2. Piotr Dobroński – Warszawa
  3. Tadeusz Dzióba – Zabrze
  4. Robert Gis – Gdańsk
  5. Jarosław Głuchowski – Słupsk
  6. Ewa Gołębiewska - Gdańsk
  7. Jacek Kabziński – Bydgoszcz
  8. Marek Kalisz – Kędzierzyn-Koźle
  9. Robert Klijer – Lublin
  10. Paweł Kowal – Wrocław
  11. Artur Kuligowski – Łazy
  12. Wojciech Malottki – Lubliniec
  13. Marcin Matuszewski – Gdańsk
  14. Antoni Nierubca – Radom
  15. Agnieszka Powiłańska-Sidor – Lublin
  16. Marek Ptak – Włoszczowa
  17. Jan Skarbek-Kiełłczewski – Warszawa
  18. Jerzy Stępniewicz – Kwidzyn
  19. Dariusz Sykała – Warszawa
  20. Wojciech Truszkowski – Kolno
  21. Stanisław Wroński – Bydgoszcz

Ÿ

Rok 1999

 

  1. Artur A. Antoniewicz – Warszawa
  2. Wojciech Apoznański – Wrocław
  3. Henryk  Augustyniak – Zabrze
  4. Piotr Chłosta – Wrocław
  5. Wojciech Cieślikowski – Poznań
  6. Cezary Ciomek – Inowrocław
  7. Konstanty Cybulski – Staszów
  8. Irena Dobrzeniecka – Elbląg
  9. Bogusław Dubiela – Warszawa
  10. Wojciech Gontaszewski – Tarnów
  11. Wojciech Habrat – Kraków
  12. Tadeusz Kępiński – Boruszowice
  13. Wojciech Korolczuk – Kołobrzeg
  14. Andrzej Krajewski – Łomża
  15. Jacek Kudelski – Białystok
  16. Wojciech Kuryłowicz – Białystok
  17. Sławomir Listopadzki – Bydgoszcz
  18. Marcin Markuszewski – Gdańsk
  19. Dariusz Nalej – Żyrardów
  20. Jacek Rataj – Poznań
  21. Maria Rąbca-Kraik – Gdańsk
  22. Krzysztof Rożnowski - Bydgoszcz
  23. Andrzej Stelmach – Kraków
  24. Cezary Szcześniak – Warszawa
  25. Piotr Szynaka – Białystok
  26. Tadeusz Werel – Białystok
  27. Krzysztof Wręczycki – Opole
  28. Andrzej Wronczewski – Bydgoszcz

 

Ÿ Rok 2000

 

  1. Alam Bouhaouli – Białystok
  2. Paweł Brygman – Toruń
  3. Adam Charytoniuk – Białystok
  4. Roland Dadej – Poznań
  5. Tomasz Drewniak – Kraków
  6. Dariusz Dziuba – Zamość
  7. Piotr Dykczyński – Włocławek
  8. Zygfryd Garłowski – Bobrowniki
  9. Wojciech Gnacik – Sosnowiec
  10. Mariusz Gortyński – Piotrków Trybunalski
  11. Antoni Gruszczyński – Konin
  12. Piotr Humański – Kutno
  13. Radosław Jardanowski – Warszawa
  14. Michał Jaśkiewicz – Komorów
  15. Jacek Judycki – Warszawa
  16. Zbigniew Kaletka – Tarnowskie Góry
  17. Piotr Kielek – Sieradz
  18. Krzysztof Kołosowski – Wrocław
  19. Krzysztof Kwela – Poznań
  20. Tomasz Leksowski – Kielce
  21. Wacław Lipczyński – Kraków
  22. Piotr Marczyński – Ożarów Mazowiecki
  23. Tomasz Modrzewski – Zamość
  24. Robert Moreń – Józefów
  25. Elżbieta Olak – Wrocław
  26. Witold Pałuba – Sandomierz
  27. Karol Panecki – Inowrocław
  28. Jan Piątkiewicz – Kraków
  29. Krzysztof Pliszek – Bielsko-Biała
  30. Piotr Przybył – Poznań
  31. Dariusz Rzedzicki – Lublin
  32. Marcin Stec – Katowice
  33. Andrzej Trondowski – Łódź
  34. Janusz Wrona – Jaworzno
  35. Maciej Zbrzeźniak  – Warszawa
  36. Piotr Zwolan – Zamość

 

Ÿ Rok 2001

 

  1. Artur Borowski – Chorzów
  2. Hubert Burdziak – Przemyśl
  3. Adam Dobrowolski – Katowice
  4. Dobrosława Drabik-Fornal – Kościerzyna
  5. Lech Dziedzic – Lublin
  6. Tadeusz Fedus – Rzeszów
  7. Rafał Gawron – Olkusz
  8. Krzysztof Hałasa - Lublin
  9. Barbara Jach-Siwek – Lubartów
  10. Roman Jagodziński –  Łomża
  11. Konrad Janicki – Lubartów
  12. Mariusz Jaskulski – Sieradz
  13. Janusz Jaszczyński – Kraków
  14. Artur Jeliński – Słupsk
  15. Dariusz Jurczyk – Sosnowiec
  16. Roman Kalinowski – Bydgoszcz
  17. Sławomir Kata – Warszawa
  18. Andrzej Kazuro – Legnica
  19. Włodzimierz Klima – Kraków
  20. Jacek Kosiński – Chrzanów
  21. Małgorzata Kowala-Kozioł – Cieszyn
  22. Mieczysław Koziarski – Warszawa
  23. Jarosław Lewandowski – Wrocław
  24. Arkadiusz Matusiak – Turek
  25. Marek Nowak – Kwidzyn
  26. Tomasz Piernik – Poznań
  27. Rachid Sabri – Poznań
  28. Mariusz Sadowski – Gliwice
  29. Artur Smogór – Szczecin
  30. Sylwester Stankowski – Sieradz
  31. Wojciech Szamocki – Warszawa
  32. Michał Szczygielski – Kolbuszowa
  33. Maciej Szczurek – Gdynia
  34. Przemysław Szostek – Warszawa
  35. Jacek Szyperski – Bydgoszcz
  36. Maciej Świerkosz – Krosno
  37. Marek Wantulok – Cieszyn
  38. Jan Warchoł – Płock
  39. Leszek Woliński – Kraków

 

Ÿ Rok 2002

 

  1. Marek Adamek – Warszawa
  2. Nelson Aponte – Warszawa
  3. Sławomir Archimowicz - Szczecin
  4. Grzegorz Barański – Brodnica
  5. Andrzej Bartosik – Piotrków Trybunalski
  6. Dariusz Bęczkowski – Płock
  7. Mariusz Błachowiak – Leszno
  8. Leszek Bortnowski – Warszawa
  9. Krzysztof Bromber –Zielona Góra
  10. Marek Chlamtacz – Zielona Góra
  11. Tomasz Chwaliński – Warszawa
  12. Dariusz Dauerman – Szczawno Zdrój
  13. Wojciech Dużniak – Gliwice
  14. Sławomir Firmanty – Koszalin
  15. Wojciech Franków – Lubiąż
  16. Teresa Gawlik-Jakubczak – Gdańsk
  17. Tomasz Gede – Jelenia Góra
  18. Bogusława Golców-Grabińska – Suwałki
  19. Iwona Gronkowska-Kaszuba – Bytom
  20. Andrzej Haliński – Zielona Góra
  21. Bogusław Jakubowski – Puławy
  22. Tomasz Jarocki – Toruń
  23. Elżbieta Jaskólska – Łódź
  24. Tomasz Kalinowski – Warszawa
  25. Janusz Kosmala – Kraków
  26. Rafał Krupiniewicz – Słupsk
  27. Krzysztof Krupiński – Koszalin
  28. Daniel Leszczyński – Ostrołęka
  29. Andrzej Machnicki – Gdynia
  30. Lesław Malik – Kraków
  31. Witold Mikołajczak – Inowrocław
  32. Tomasz Monies – Lublin
  33. Andrzej Nazarkiewicz – Białystok
  34. Jolanta Niewiadomska – Dębica
  35. Anna Orzeł-Solińska – Janów Lubelski
  36. Mikołaj Palaczyński – Bochnia
  37. Krzysztof Pol – Suwałki
  38. Małgorzata Rapacz-Tomasik – Kraków
  39. Dariusz Ratajczak – Bydgoszcz
  40. Robert Sadowski – Skarżysko Kamienna
  41. Andrzej Sebastjański – Krosno
  42. Mikołaj Sieciechowicz – Poznań
  43. Wojciech Stołtny – Gliwice
  44. Ryszard Szcześniewski – Siedlce
  45. Piotr Szulc – Wrocław
  46. Feliks Świrszcz – Lublin
  47. Krzysztof Śmigaj – Czerwieńsk
  48. Paweł Traczyk – Kutno
  49. Daniel Wacławski – Jelenia Góra
  50. Sławomir Woźniak – Wrocław
  51. Tomasz Wiśniewski – Warszawa
  52. Andrzej Wolanin – Ciechanów

 

Ÿ Rok 2003

 

  1. Piotr  Bieniaszewski –Poznań
  2. Jan Gębka – Tarnowskie Góry
  3. Piotr Jakubik –Zielonki k. Krakowa
  4. Jolanta Jakubowska – Gryfice
  5. Ryszard Jarzmus – Bielsko-Biała
  6. Jakub Kaczmarek– Łask
  7. Jan Kasprzyk– Kraków
  8. Tomasz Kazik – Elbląg
  9. Piotr Klepacz– Łask
  10. Mieczysław Kłapot – Gdynia
  11. Maciej  Kobierski – Wrocław
  12. Ewa Krupińska – Łódź
  13. Jacek Kusionowicz– Kraków
  14. Waldemar  Lasota – Lublin
  15. Wojciech Lauer – Gdańsk
  16. Tomasz Lubas – Bytom
  17. Katarzyna Major-Dyc – Siedlce
  18. Tomasz Maliszewski – Słupsk
  19. Joanna Orzełowska – Siedlce
  20. Tadeusz Ossoliński – Rzeszów
  21. Paweł Porzycki – Rzeszów
  22. Krzysztof Reiss – Sanok
  23. Marek Sandheim – Tarnów
  24. Andrzej Sawicki– Krosno
  25. Wojciech Sobczyński– Częstochowa
  26. Zbigniew Steckiewicz – Lidzbark Warmiński
  27. Tomasz Wandzilak – Kościerzyna

 

Ÿ Rok 2004

 

  1. Jacek  Barczyk – Hrubieszów
  2. Robert Dobosz – Warszawa
  3. Marek Fiutowski – Wrocław
  4. Wiesław Godzisz – Chełm
  5. Tomasz Gondek – Gdynia
  6. Lucyna Grochala – Elbląg
  7. Jakubczyk Tomasz – Piaseczno
  8. Piotr Jarecki – Kościerzyna
  9. Jacek Kotuła – Kraków
  10. Maciej Krata – Sieradz
  11. Andrzej Krentorz - Żory
  12. Robert Kuźma – Poznań
  13. Marek Lubocki – Wejherowo
  14. Piotr Nowaczkiewicz – Poznań
  15. Tomasz Pawlikowski – Rybnik
  16. Piotr Radziszewski – Milanówek
  17. Krzysztof Stempel– Bytom
  18. Paweł Szalecki – Warszawa
  19. Tomasz Szopiński – Warszawa
  20. Norbert Taraszkiewicz – Szczecin
  21. Urszula Trykozko – Warszawa
  22. Grzegorz Urbańczyk – Milicz
  23. Jacek Wilkosz – Łódź
  24. Mirosław Wojtulewicz – Ełk
  25. Jan Karol Wolski – Warszawa
  26. Paweł Wrona – Kielce
  27. Mariusz Wróblewski– Piekary Śląskie
  28. Adam Zakościelny – Milanówek

 

Ÿ Rok 2005

 

  1. Tomasz Borkowski – Warszawa
  2. Jacek Drabina – Kraków
  3. Michał Drozd – Zielona Góra
  4. Piotr Faron – Kraków
  5. Adam Gajda – Warszawa
  6. Bartłomiej Gliniewicz – Szczecin
  7. Rafał Kmieciak –  Wrocław
  8. Leszek Michalak –  Poznań
  9. Marcin Miklas Bydgoszcz
  10. Magdalena Mikulska-Jovanovič –  Bydgoszcz
  11. Ireneusz Ostrowski –  Puławy
  12. Elżbieta Oszukowska –  Łódź
  13. Roman Sosnowski –  Warszawa
  14. Radosław Starownik –  Lublin
  15. Piotr Stępień – Kielce
  16. Andrzej Strach – Kraków
  17. Jan Wilczek  – Bytom
  18. Agata Witosińska-Walica –  Cieszyn
  19. Michał Wróbel – Wrocław
  20. Grzegorz Zarzycki – Ostrowiec
  21. Mirosław Żurek – Krosno

 

Ÿ Rok 2006

 

  1. Artur Białeta– Włocławek
  2. Krzysztof Borkowski– Tychy
  3. Marek Czerski – Opole
  4. Adam Dorobek – Siedlce
  5. Tomasz Drewa– Bydgoszcz
  6. Przemysław Dudek– Warszawa
  7. Igor Frulenko– Szczecin
  8. Tomasz Grzybowski– Pabianice
  9. Paweł Iberszer– Lublin
  10. Artur Jakimów – Opole
  11. Robert Jarema – Warszawa
  12. Konrad Jersak – Łódź
  13. Krzysztof Kamecki– Inowrocław
  14. Dariusz Kraśniewski– Warszawa
  15. Hubert Kuźniar – Rzeszów
  16. Marek Łatkiewicz– Lublin
  17. Radosław Molga – Warszawa
  18. Szczepan Pabiś – Rzeszów
  19. Artur Pietrusa– Katowice
  20. Attir Rajab – Białystok
  21. Dariusz Szmydki– Sosnowiec
  22. Maciej Szwedowski– Opole
  23. Michał Szymański– Warszawa
  24. Krzysztof Wiadomski– Warszawa
  25. Przemysław Woźniak– Kielce
  26. Maciej Ziarek – Ostrowiec

 

Ÿ Rok 2007

 

  1. Waldemar Białek – Lublin
  2. Michał Białożyt – Katowice
  3. Piotr Bobiarski– Lubartów
  4. Radosław Boniecki – Łódź
  5. Piotr Cieśliński – Baranowo
  6. Adam Gołąb – Szczecin
  7. Małgorzata Hojan-Osicka – Poznań
  8. Jacek Jastrzębski – Wrocław
  9. Marek Jeromin – Konstantynów Łódzki
  10. Mirosław Kawałko – Zamość
  11. Jacek Kaźmierzewski – Nysa
  12. Michał Kretkowski – Poznań
  13. Tomasz Podczarski – Kolbudy
  14. Ewelina Szliszka – Zabrze
  15. Marek Urban – Lublin

 

Ÿ Rok 2008

 

  1. Kamil Bochynek – Wrocław
  2. Marianna Bondarenko – Warszawa
  3. Radosław Brunowicz – Banino, Gm. Żukowo
  4. Marcin Chęciński – Koszalin
  5. Sebastian Ciszewski – Opole
  6. Barbara Dobrowolska-Glazar – Kraków
  7. Jakub Dobruch – Warszawa
  8. Marek Draczyński – Juszkowo
  9. Jacek Dworak – Stargard Szczeciński
  10. Szczepan Gradzikiewicz – Kraków
  11. Michał Hrab – Poznań
  12. Jarosław Jakubiak – Lublin
  13. Jarosław Jaskulski – Kielce
  14. Agata Kaliszczak – Mierzyn
  15. Paweł Kalwas – Poznań
  16. Robert Kędzierski – Łódź
  17. Grzegorz Kies – Mysłowice
  18. Marcin Klim – Słupsk
  19. Krzysztof Kraśnicki – Bydgoszcz
  20. Maciej Kupajski – Sosnowiec
  21. Marcin Kurant – Zamość
  22. Maciej Kuskowski – Łomża
  23. Adam Litarski – Wrocław
  24. Jacek Łoś – Jarosław
  25. Imad Mohtar – Bydgoszcz
  26. Rafał Olejnik – Kędzierzyn Koźle
  27. Oskar Pietraszun – Łódź
  28. Jacek Potęga – Bydgoszcz
  29. Jacek Przybyła – Łódź
  30. Artur Ruciński – Gdańsk
  31. Aleksandra Sitko-Saucha – Gliwice
  32. Tomasz Syryło – Warszawa
  33. Stanisław Szempliński – Warszawa
  34. Tadeusz Trywiański – Warszawa
  35. Maciej Wenerski – Kutno
  36. Piotr Zagórski – Ruciane Nida
  37. Tomasz Ziółkowski – Zamość

 

Ÿ Rok 2009

 

  1. Michał Bryczkowski – Bydgoszcz
  2. Ewa Czapkowicz – Będzin
  3. Marcin Dłużyński – Pabianice
  4. Bartosz Dybowski – Warszawa
  5. Piotr Frąckiewicz – Bydgoszcz
  6. Tomasz Gadomski – Toruń
  7. Wojciech Glazar – Krosno
  8. Andrzej Gołubiński – Szczecin
  9. Gerard Grotthuss – Warszawa
  10. Paweł Jałmużna – Łódź
  11. Rafał Jedynak – Warszawa
  12. Piotr Kalinowski – Włocławek
  13. Piotr Kania –  Siedlce
  14. Beata Karwowska-Bordzio – Suwałki
  15. Paweł Kieres – Kielce
  16. Andrzej Kierstan – Łódź
  17. Maciej Kisiel – Biała Podlaska
  18. Norbert Kopeć –  Dąbrowa Górnicza
  19. Michał Krawczyński – Tulce
  20. Stanisław Kwarciński – Wrocław
  21. Dariusz Kwiatkowski – Gdańsk
  22. Daniel Lewczak – Bydgoszcz
  23. Andrzej Lewicki – Warszawa
  24. Bartosz Małkiewicz – Oborniki
  25. Jarosław Marszałek – Bydgoszcz
  26. Leszek Michalski – Kraków
  27. Bartosz Misterek – Bydgoszcz
  28. Jarosław Możdżyński – Włocławek
  29. Dawid Musielak – Leszno
  30. Wojciech Narożański – Gdańsk
  31. Robert Nowakowski – Warszawa
  32. Miłosz Oczyk –  Wieluń
  33. Dariusz Ostapowski – Płońsk
  34. Grzegorz Piotrowicz – Warszawa
  35. Piotr Satławski – Sandomierz
  36. Grzegorz Sulimka – Tarnów
  37. Sławomir Szczygieł – Rzeszów
  38. Mariusz Szewczyk – Rawa Mazowiecka
  39. Rafał Święcicki – Bydgoszcz
  40. Michał Trąbka – Lubartów
  41. Rafał Walczak – Przeworsk
  42. Maciej Woroniecki – Giżycko
  43. Marcin Zaremba – Inowrocław
  44. Ryszard Zbroński – Gliwice
  45. Marcin Życzkowski – Katowice

 

Ÿ Rok 2010

 

  1. Przemysław Adamczyk – Toruń
  2. Robert Bakuła – Warszawa
  3. Andrzej Bogdanowicz – Warszawa
  4. Ewa Bres-Niewada – Warszawa
  5. Marcin Chlabicz – Białystok
  6. Piotr Chwastek – Katowice
  7. Piotr Cwenar – Rzeszów
  8. Magdalena Duda – Katowice
  9. Piotr Dzigowski – Warszawa
  10. Dominik Godlewski – Rzeszów
  11. Marek Kaczorowski – Bielsko-Biała
  12. Paweł Klonowski – Kielce
  13. Andrzej Kupilas – Katowice
  14. Piotr Kuzaka – Warszawa
  15. Artur Lemiński – Szczecin
  16. Roman Łowicki – Łódź
  17. Witold Malendowicz – Poznań
  18. Michał Małek – Warszawa
  19. Adam Marcheluk – Siedlce
  20. Marek Niekurzak – Tarnów
  21. Paweł Orłowski – Kielce
  22. Emilia Pawłowska-Krajka – Siedlce
  23. Piotr Petrasz – Szczecin
  24. Rafał Purpurowicz – Łask
  25. Jerzy Sroczyński – Kościerzyna
  26. Krzysztof Węgrzyn – Wejherowo
  27. Andrzej Wieczorek – Warszawa
  28. Piotr Wilk – Wrocław

 

Ÿ Rok 2011

 

  1. Paweł Bobik –  Wrocław
  2. Maciej Cofalik – Katowice
  3. Janusz Ćmikiewicz – Wrocław
  4. Konrad Dalmata – Wrocław
  5. Tomasz Deja – Poznań
  6. Paweł Dębiński– Wrocław
  7. Tomasz Domel– Łomża
  8. Jarosław Droś – Łódź
  9. Tomasz Eksterowicz – Łódź
  10. Adam Grzegorczyk – Łódź
  11. Mariusz Jasiński – Gdańsk
  12. Krzysztof Jop – Zabrze
  13. Waldemar Jurczak – Mielec
  14. Rafał Kliś – Łódź
  15. Krzysztof Kodrycki – Olsztyn
  16. Bartosz Konowalski – Białystok
  17. Marcin Kosiński – Wrocław
  18. Rafał Kozłowski – Łódź
  19. Krzysztof Leńko – Łódź
  20. Tomasz Łogin – Rzeszów
  21. Grzegorz Madej – Warszawa
  22. Dominika Makota – Opole
  23. Adam Mroczek – Pabianice
  24. Łukasz Nyk – Warszawa
  25. Mateusz Obarzanowski – Kielce
  26. Paweł Olejniczak – Kielce
  27. Paweł Pawlaczek – Bielsko-Biała
  28. Łukasz Pokrywka – Bydgoszcz
  29. Andrzej Puchnarewicz – Łomża
  30. Jarosław Ratajski – Warszawa
  31. Agnieszka Skrzypek-Mikulska – Łódź
  32. Maciej Szczębara – Zabrze
  33. Jarosław Zgajewski – Mielec

 

Ÿ Rok 2012

 

  1. Joanna Bagińska – Gdańsk
  2. Szymon Bąk – Kraków
  3. Jarosław Bobiński – Łódź
  4. Łukasz Curyło – Kraków
  5. Marcin Gałęski – Szczecin
  6. Artur Gibas – Gdańsk
  7. Albert Gugała – Warszawa
  8. Adam Guźniczak – Puszczykowo
  9. Grzegorz Kapuściński – Warszawa
  10. Tomasz Konecki – Łódź
  11. Andrzej Kubicz – Wrocław
  12. Rafał Kuczera – Jastrzębie Zdrój
  13. Paweł Leśniak – Katowice
  14. Paweł Malik – Lublin
  15. Michał Marszolik – Bielsko Biała
  16. Paweł Pawlicz – Koszalin
  17. Marek Piotrowski – Rzeszów
  18. Paweł Płaza – Lublin
  19. Maciej Salagierski – Łódź
  20. Krzysztof Skomski – Poznań
  21. Piotr Słupski – Bydgoszcz
  22. Krzysztof Sobkowiak – Piła
  23. Piotr Trybek – Kraków
  24. Marek Zawadzki – Warszawa
  25. Przemysław Zimnoch – Warszawa
  26. Przemysław Zugaj – Warszawa

 

 Ÿ Rok 2013

 

  1. Mariusz Antoszewski – Załom
  2. Joanna Broda-Orlińska – Warszawa
  3. Paweł Budziarz – Katowice
  4. Norbert Foltyński – Jastrzębie Zdrój
  5. Patryk Gmerek – Poznań
  6. Marcin Gorczyca – Gdańsk
  7. Robert Hałasa – Gdynia
  8. Grzegorz Jacak – Tarnów
  9. Paweł Jarzębowski – Lublin
  10. Kajetan Juszczak – Kraków
  11. Marek Karczewski – Giżycko
  12. Rafał Kasperczyk – Chrzanów
  13. Jacek Kiś – Lublin
  14. Alicja Klejnotowska – Gdańsk
  15. Bartosz Kucharczyk – Kalisz
  16. Tomasz Kwiatkowski – Przemyśl
  17. Jarosław Leszniewski – Bydgoszcz
  18. Michał Lipowski – Końskie
  19. Michał Markowski – Łódź
  20. Jerzy Michajłowski – Gdańsk
  21. Arnold Mizerski – Łódź
  22. Ahmad Mourad – Lublin
  23. Grzegorz Nowak – Toruń
  24. Adam Nowiński – Białystok
  25. Michał Ogrodnik – Warszawa
  26. Marcin Organek – Bydgoszcz
  27. Wojciech Piaskowski – Gdańsk
  28. Maciej Piwoński – Konin
  29. Marek Pogodziński – Tarnów
  30. Artur Przewor – Siedlce
  31. Tomasz Purwin – Giżycko
  32. Marcin Rudziński – Warszawa
  33. Maciej Rzepecki – Kraków
  34. Karol Sasim – Kościerzyna
  35. Paulina Sikorska-Radek – Łódź
  36. Michał Skrzypczyk – Otwock
  37. Bartłomiej Sobutka – Krosno
  38. Piotr Staszewski – Kraków
  39. Piotr Świniarski – Bydgoszcz
  40. Tomasz Tuchendler – Wrocław
  41. Jarosław Turkiewicz – Kalisz
  42. Maciej Tworkiewicz – Bydgoszcz
  43. Piotr Zedler – Gdańsk

 

        Rok 2014

 

  1. Paweł Bartoszewski – Bydgoszcz
  2. Sylwia Belewicz – Gdańsk
  3. Adam Bławat – Słupsk
  4. Anna Bonder-Nowicka – Warszawa
  5. Jacek Borowski – Warszawa
  6. Mariusz Ciemerych – Otwock
  7. Radosław Grębowski – Łódź
  8. Tomasz Guszcz – Białystok
  9. Bartłomiej Jakóbczyk – Łódź
  10. Miłosz Jasiński – Bydgoszcz
  11. Adam Jędrzejczyk – Bełchatów
  12. Michał Jung – Gdańsk
  13. Narcyz Kiejna – Wejherowo
  14. Cezary Kobajło – Bydgoszcz
  15. Konrad Lebiedziński – Inowrocław
  16. Mateusz Łukomski – Lublin
  17. Przemysław Mitura – Lublin
  18. Kamil Muc – Lublin
  19. Paweł Niwiński – Bydgoszcz
  20. Piotr Olechowski – Czerwona Góra
  21. Grzegorz Sadowski – Białystok
  22. Sergej Sikorski – Warszawa
  23. Przemysław Skimina – Bydgoszcz
  24. Marta Skrodzka – Białystok
  25. Michał Soczawa – Szczecin
  26. Krzysztof Tupikowski – Wrocław
  27. Michał Winiarski – Łódź
  28. Przemysław Wiśniewski – Bydgoszcz
  29. Łukasz Wojnar – Poznań
  30. Monika Złotkiewicz – Wrocław

 

         Rok 2015

 

  1. Jakub Biedrzycki – Ostrołęka
  2. Waldemar Bonczar – Krzyżowice
  3. Piotr Bryniarski – Chorzów
  4. Wojciech Cichoń – Kraków
  5. Michał Dybała – Kraków
  6. Patrik Forszt – Trzebnica
  7. Łukasz Futyma – Kolbuszowa
  8. Piotr Gajniak – Bielsko-Biała
  9. Tomasz Gołąbek – Kraków
  10. Agnieszka Ida – Poznań 
  11. Maciej Jarosz – Gdańsk
  12. Adam Kałużny – Gdańsk
  13. Adam Kruczek – Wrocław
  14. Dariusz Krzemień – Inowrocław
  15. Jakub Kwapisz – Szprotawa
  16. Grzegorz Ledniowski – Kędzierzyn-Koźle
  17. Marek Łuczak – Opole
  18. Marcin Majek – Poznań
  19. Magdalena Olszewska – Warszawa
  20. Maciej Pawlik – Poznań
  21. Marcin Pietraszun – Łódź
  22. Paweł Pilch – Kraków
  23. Sebastian Piotrowicz – Warszawa
  24. Tomasz Piskozub – Bystre
  25. Jacek Politański – Iwanowice
  26. Grzegorz Prokopowicz – Katowice
  27. Adam Rychcik – Gdańsk
  28. Marta Sochaj – Łódź
  29. Jowita Stępniewska – Gdańsk
  30. Waldemar Szabłoński – Chomęcice
  31. Krzysztof Twardosz – Poznań
  32. Karol Wieczorek – Rybnik
  33. Paweł Wieczorek – Zielona Góra
  34. Wojciech Zachalski – Gdańsk
  35. Tomasz Zając – Kraków
  36. Szymon Zięba – Kraków

 

         Rok 2016

 

  1. Krzysztof Balawender - Zamość
  2. Piotr Belda – Wrocław
  3. Radosław Biernacki – Leszno
  4. Krzysztof Bukowski – Grodzisk Mazowiecki 
  5. Justyna Buras-Pitek – Kielce 
  6. Marcin Chtiej – Bielsko-Biała
  7. Łukasz Dacko – Lublin
  8. Łukasz Dołowy – Wrocław
  9. Bartłomiej Dymek – Łódź
  10. Michał Fryczkowski – Rybnik  
  11. Natalia Gacuta – Otwock
  12. Maciej Głuszko – Koszalin
  13. Marcin Gnyp – Lublin 
  14. Jacek Jakubowski – Kraków
  15. Zachar Karakoz – Kielce
  16. Wiktor Kępa – Łódź
  17. Jakub Kłącz – Gdańsk
  18. Michał Kupś – Szczecin
  19. Wojciech Lewandowski – Olsztyn
  20. Joanna Lisowska – Kraków
  21. Marcin Łykowski – Warszawa
  22. Łukasz Mądry – Gliwice
  23. Karol Moskal – Rzeszów
  24. Tomasz Mutrynowski – Warszawa
  25. Jacek Ornat – Opole
  26. Tomasz Pawlin – Warszawa
  27. Grzegorz Pędzisz – Warszawa
  28. Krzysztof Pękala – Biała Podlaska
  29. Wojciech Połom – Gdańsk 
  30. Jan Powroźnik – Otwock
  31. Michał Puszyński – Szczecin 
  32. Przemysław Rzepecki – Wejherowo
  33. Paweł Samocik – Białystok
  34. Witold Smoleński – Kraków
  35. Tomasz Suchojad – Chęciny
  36. Bartosz Sutkowski – Warszawa
  37. Michał Swolkień – Kraków 
  38. Michał Szlaga – Zgierz 
  39. Norbert Szydłowski-Pęśko – Chorzów 
  40. Magdalena Waleryś – Bydgoszcz 
  41. Tomasz Wiatr – Kraków 
  42. Adam Wojciechowski – Wrocław 
  43. Dominik Wojtkowiak – Jelenia Góra
  44. Krzysztof Woźniak – Puszczykowo 
  45. Paweł Woźniak – Łódź 
  46. Łukasz Wójcik – Warszawa 
  47. Aleksandra Zemła – Wrocław 

       

         Rok 2017

 

  1. Daniel Barycki – Nowa Sól
  2. Tomasz Bek – Chorzów 
  3. Bartosz Binek – Katowice 
  4. Rafał Bogacki – Zabrze 
  5. Michał Borowik – Olsztyn 
  6. Paweł Buraczyński – Lublin 
  7. Magdalena Chudzian – Rzeszów 
  8. Marcin Cichocki – Łódź 
  9. Wojciech Cieślikowski – Poznań 
  10. Stefan Czarniecki – Grodzisk Mazowiecki
  11. Stanisław Czeszak – Bydgoszcz 
  12. Łukasz Czubatka – Łódź 
  13. Piotr Dąbrowski – Kędzierzyn Koźle
  14. Wojciech Dyś – Puławy 
  15. Wojciech Gawlas – Kraków 
  16. Grzegorz Kasiczak – Łódź 
  17. Marcin Kaźmirski – Gdynia 
  18. Marek Kowalski – Bydgoszcz 
  19. Kamil Krawiec – Bełchatów 
  20. Bartosz Krenz – Nowa Sól
  21. Maciej Krzyżanowski – Włocławek 
  22. Mirosław Łesiów – Olsztyn 
  23. Adam Madej – Łódź 
  24. Konrad Majcherczyk – Sosnowiec 
  25. Natalia Majchrzak – Poznań 
  26. Bartosz Muskała – Zabrze 
  27. Agnieszka Nieradka – Kościerzyna 
  28. Krzysztof Nowakowski – Zabrze 
  29. Anna Orzechowska – Gdańsk 
  30. Wojciech Panek – Wrocław 
  31. Maciej Pozowski – Kędzierzyn Koźle 
  32. Rafał Przybyła – Krosno 
  33. Paweł Pudełko – Warszawa 
  34. Marcin Sieczkowski – Gdańsk 
  35. Mariusz Śliwiński – Łask 
  36. Wojciech Tur – Warszawa 
  37. Marcin Wajszczuk – Warszawa 
  38. Patryk Warsiński – Bydgoszcz 
  39. Paweł Wisz – Lublin 
  40. Wojciech Wyroślak – Łódź 
  41. Tomasz Zaorski – Katowice 
  42. Łukasz Zapała – Warszawa