Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy!

W imieniu zarządu Oddziału Łódzkiego PTU oraz zarządu Sekcji Urologów Wojskowych PTU mamy zaszczyt zaprosić Państwa na 1. Łódzkie Dni Urologiczne, które odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2023 w Hotelu Mercure w Piotrkowie Trybunalskim.

W czasie obrad poruszymy wiele interesujących tematów, m.in. z zakresu urologii onkologicznej, chirurgii robotowej, laparoskopii czy leczenia kamicy nerkowej. Zaplanowaliśmy również wykłady z zakresu medycyny pola walki, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów medycznych wojny w Ukrainie, roli symulacji medycznej w procesie kształcenia personelu medycznego i urazów układu moczowo-płciowego.

Mamy nadzieję, że nadchodzące spotkanie stanie się platformą wymiany doświadczeń oraz okazją do prowadzenia ożywionej dyskusji, a Sympozjum na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

                                                 PROGRAM NAUKOWY                                ZAREJESTRUJ SIĘ

Grudzień to czas podsumowań, skłaniający do refleksji na temat minionego roku, naszych osiągnięć, ale także wyzwań i planowania przyszłych działań. Z pewnością będziemy o tym rozmawiać także w czasie kolacji, na którą zapraszamy po pierwszym dniu obrad.

 

Do zobaczenia w Piotrkowie Trybunalskim.

dr n. med. Mateusz Jobczyk

przewodniczący Oddziału Łódzkiego PTU

 

płk dr n. med. Tomasz Syryło

przewodniczący Sekcji Urologów Wojskowych PTU

 

brak